Značkové zdravotnícke prostriedky a prístroje za atraktívne ceny

Search Site

Vážení zákazníci, aktuálne vás žiadame o trpezlivosť pri vybavovaní vaších objednávok, doba na odoslanie sa vzhľadom na nápor predĺžila o 1-3dni. 

Catalog

Glukomery

Glukomery sú prístroje slúžiace k rýchlemu a pomerne presnému stanoveniu glykémie - meranie hladiny krvného cukru. Meranie glykémie je dôležitou súčasťou liečby diabetu, hlavne u pacientov s diabetom mellitom, liečený inzulínom. Aktuálne nameraná glykémia môže pomôcť pacientovi v ambulantných podmienkach zdôvodniť a adekvátnym zásahom odstrániť subjektívne obtiaže, glykemické profily sú potom dôležité pri rozhodovaní o úpravách liečebného režimu. Glukometre sa ale bežne používajú aj v nemocniciach a ambulanciách, sú nimi tiež vybavené vozidlá záchrannej služby.

Položiek: 3

na stránku
Strana:
 1. 1

 ↑
 1. Glukomer GlucoLab - testovacie prúžky 50 ks

  Glukomer GlucoLab - testovacie prúžky 50 ks

  Sada 50 ks vysoko kvalitných testovacích prúžkov pre glukomer GlucoLab s preverenou kvalitou presnosti medzinárodnými certifikátmi.
  Cena: bez DPH: 13,68 € s DPH: 16,42 €

 2. Glukomer GlucoLab sada pre diabetika ZĽAVA

  Glukomer GlucoLab sada pre diabetika ZĽAVA

  Kvalitný glukomer GlucoLab v balení s 25 ks testovacích prúžkov. Balenie obsahuje elegantné puzdro, glukometer, testovacie ...

  Bežná cena: 39,36 €

  Špeciálna cena: bez DPH: 27,20 € s DPH: 32,64 €

 3. Lancety pre glukomer GlucoLab 50 ks

  Lancety pre glukomer GlucoLab 50 ks

  Balenie sterilných lanciet ku glukomeru Easygluco a Glucolab 50 ks, ktorými sa prepichuje bruško prstu pred meraním glykémie ...
  Cena: bez DPH: 4,76 € s DPH: 5,71 €

Nakupovať podľa
Výrobca
 1. Infopia (3)
Porovnat

Nevybrali ste položky na porovanie.

V košíku nie sú žiadne položky.

KaskSafety Reklama Reklama