Powered by Smartsupp

Darčekové poukazy

Radi by ste urobili radosť niekomu blízkemu produktom z nášho e-shopu, ale nie ste si istí, ktorý konkrétny kúsok by sa mu páčil? Alebo je budúci obdarovaný nerozhodný a jeho wish list dosahuje dĺžku rozmotaného obväzu? Aj na túto možnosť sme pripravení:) Kúpte u nás e-voucher. E-poukaz vám pošleme na e-mail ako prílohu vo formáte pdf a to najneskôr 24 hodín od pripísania platby na účet. Oba druhy poukazov ponúkame v hodnote 20EUR, 50EUR, 100EUR alebo 150EUR.

Uplatnenie darčekových poukazov má svoje vlastné pravidlá, ktoré sme spísali do desatora darčekového poukazu. Odporúčame si desatoro pred nákupom poukazu (alebo jeho uplatnením) prečítať, aby ste vedeli čo a ako.

.................................................................................................................................................................................................................

DESATERO DARČEKOVÉHO POUKAZU

1) Darčekové poukazy môžete použiť na nákup tovaru v e-shope bexamed.sk. Hodnota nákupu pritom musí byť rovnaká alebo vyššia, než je hodnota poukazu. Ak bude hodnota zakúpeného tovaru nižšia ako hodnota poukazu, rozdiel sa nevracia. Ak je hodnota zakúpeného tovaru vyššia ako hodnota poukazu, je nutné rozdiel doplatiť.

2) Voucher nie je zameniteľný za peniaze.

3) Hodnota poukazu sa odpočíta v prvom kroku košíka po vložení kódu do políčka „zľavový kupón“.

4) Poukaz nie je možné rozmeniť. Hodnotu poukazu je možné vyčerpať iba jednorazovým nákupom.

5) Darčekový poukaz nemožno použiť na úhradu dopravy ani inej služby.

6) Poukaz je platný 1 rok od jeho vystavenia, po uplynutí tohto dátumu sa stáva neplatným.

7) Pri tovare, na ktorého nákup bol uplatnený darčekový poukaz, Vám môže byť (v prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy alebo v prípade oprávnenej reklamácie) vrátená čiastka prostredníctvom náhradného darčekového poukazu.

8) Pri nákupe darčekových poukazov nie je účtovaná DPH. Jej vyúčtovanie prebehne až pri uplatnení poukazu a dodaní tovaru a to podľa zákonných predpisov.

9) Kupujúci nie je oprávnený poukaz ďalej prepredávať tretím osobám. V prípade, že tak aj napriek tomuto zákazu urobí, je plne zodpovedný za prípadné škody, ktoré tretím osobám vzniknú.

10) Ide o ceninu, v prípade straty nemôže byť poukaz nijako nahradený, účtenku o jeho nákupe nemožno ako náhradu akceptovať. Falšovanie a pozmenenie poukazov je zakázané a trestné podľa platného zákona.

.................................................................................................................................................................................................................

Sme si vedomí, že desatoro je napísané skôr v úradničine ako v ľudskom jazyku. Bohužiaľ to nešlo inak. Pokiaľ Vám bude čokoľvek nejasné alebo nenájdete v desateru odpoveď na svoju otázku, neváhajte sa nás opýtať buď mailom na info@bexamed.sk, alebo telefonicky na čísle +420 775 566 370. Sme tu pre Vás.