Značkové zdravotnícke prostriedky a prístroje za atraktívne ceny
Search Site

Vážení zákazníci, aktuálne vás žiadame o trpezlivosť pri vybavovaní vaších objednávok, doba na odoslanie sa vzhľadom na nápor predĺžila o 1-3dni. 

Práve sa nachádzaš:

Catalog

AED Philips HeartStart FRx

Viac zobrazení

AED Philips HeartStart FRx

Automatizovaný externý defibrilátor HeartStart FRx Philips je prístroj určený na široké použitie ako v zdravotníckych, tak aj v nezdravotníckych zariadeniach, napr. v ordináciach lekárov, na obecných úradoch, rôznych športových zariadeniach, bazénoch, hoteloch, seniorských domoch, výrobných a nevýrobných firmách, kinách, športoviskách a pod. Súčasťou balenia je aj originálne puzdro PHILIPS s úložným priestorom. Na AED Defibrilátor Philips HeartStart FRx poskytujeme 7rokov záruku.Na
Výrobca Bexamed
Dostupnosť: 3-4 týždne

Bežná cena: 1 776,00 €

Špeciálna cena: bez DPH: 1 338,00 € s DPH: 1 605,60 €

Porovnat

Popis produktu

AED Defibrilátor Philips HeartStart FRx

AED Defibrilátor Philips HeartStart FRx slúži ako vynikajúci doplnok a pomocník na poskytnutie laickej neodkladnej prvej pomoci pri náhlej akútnej srdcovej príhode (poruchy srdcového rytmu).
AED bol vytvorený ako veľmi účinná pomôcka, ktorá sa stala štandardnou súčasťou postupov pri poskytovaní neodkladnej prvej pomoci, a to predovšetkým pre laických záchranárov.
Prístroj AED Defibrilátor Philips HeartStart FRx krok po kroku vedie záchrancu celým procesom pomoci, keďže je vybavený hlasovou nápovedou a grafikou v českom jazyku s jasnými inštrukciami tak, aby umožnil komukoľvek s minimálnou znalosťou poskytnúť bezpečne a kvalifikovane neodkladnú prvú pomoc.
Automatizovaný externý defibrilátor Philips HeartStart FRx po umiestnení multifunkčných elektród podľa jasných obrázkov na hrudník pacienta najskôr vyhodnotí srdcovú aktivitu postihnutého a odporučí alebo neodporučí vykonať bifázický výboj (stlačiť jedno tlačítko). Tento prístroj dôrazne upozorní zavolať záchrannú službu a pomocou hlasových príkazov navádza záchrancu k správnemu vykonaniu masáže srdca a umelého dýchania podľa jednoduchej nápovedy.
Automatizovaný externý defibrilátor Philips HeartStart FRx ako defibrilátor tretej generácie spĺňa požiadavku na použitie nielen pre dospelých, ale aj pre deti, a to bez nutnosti výmeny nalepovacích elektród, len použitím detského kľúča. Nie je súčasťou balenia
Tento systém umožňuje kedykoľvek defibrilovať detského pacienta bez časového oneskorenia a nutnosti nákupu špeciálnych detských elektród. Defibrilátor FRx je odolný proti vlhku a striekajúcej vode, prachu aj pádu, čím je schopný pracovať aj v extrémnejších podmienkach a vďaka umiestneniu v praktickej taške, ktorá môže slúžiť aj ako malá lekárnička, je výborný na použitie v teréne. Prístroj umožňuje archiváciu dát a ich následnú hlasovú interpretáciu alebo prenos do PC.

Hlasová komunikácia v češtine!Návod

Ďalšie informácie

Katalógové číslo FRx Set I SK

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty

Sada na výplach očí 2 x 500 ml - nástenný držiak

Sada na výplach očí 2 x 500 ml - nástenný držiak

Bežná cena: 55,20 €

Špeciálna cena: bez DPH: 34,40 € s DPH: 41,28 €

Resuscitačný vak - AERObag® (silikón)

Resuscitačný vak - AERObag® (silikón)
Cena: bez DPH: 64,00 € s DPH: 76,80 €
 

Štítky produktu

Pridať vlastné štítky:
Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').
Porovnat

Nevybrali ste položky na porovanie.

V košíku nie sú žiadne položky.

--> Reklama KasSafety --> Reklama Reklama